Vyrobené v Taliansku, výrobené s vášňou

Všetky výrobky Santini sú navrhnuté a vyrobené in-house. Dokonca aj materiály sú vyrobené v Taliansku, pretože história a tradície sú pre nás dôležité.

Pietro Santini založil Santini v roku 1965 po tom, čo prevzal továreň od svojich sestier. Na začiatku Santini vyrábal oblečenie pre iné firmy. Ale, poháňaný jeho hlbokou vášňou pre cyklistiku a pretekanie, Pietro sa rozhodol navrhovať a vyrábať produkty Santini výhradne v Taliansku.

Teraz vyrábame viac ako 3000 položiek každý deň, a export tvorí asi 750 z tejto produkcie. Ale nie sú to len čísla, ktoré motivujú. Je to vášeň, ktorá nás robí hrdými zakaždým, keď jeden z našich podporovaných športovcov vyhráva.

Každý odev, ktorý robíme, je vyvíjaný od začiatku naším tímom špecializovaných návrhárov. Každý z nich má hlboko zakorenené nadšenie pre cyklistiku, triatlon a beh. A pretože každý aspekt dizajnu je veľmi dôležitý, investujeme veľa času a peňazí do výskumu a vývoja nových materiálov, aby sme sa ubezpečili, že každý kus v našom portfóliu je navrhnutý tak, aby poskytoval dokonalý výkon, ktorý požadujú majstri sveta. Týmto je zaistené,  že robíme len tie najkvalitnejšie výrobky, a umožňuje nám rýchlo a efektívne vyvíjať inovatívne produkty, in-house, v Taliansku.


DEDIČSTVO

To je to, čo máme na mysli, keď hovoríme: Made in ItalyMade with Passion. Nielenže toto potvrdzuje, že vyrábame iba tie najkvalitnejšie produkty; to nám tiež umožňuje rýchlo a efektívne inovovať, in-house v Taliansku.

Každý kus, ktorý vyrábame bol vyvinutý od základu malým tímom špecializovaných návrhárov s hlboko zakoreneným nadšením pre cyklistiku, triatlon a beh.

Domnievame sa, že každý aspekt designu je dôležitý, čo je dôvod, prečo sme investovali do výskumu materiálov, potlače a výrobnej techniky. aby sme sa ubezpečili,že každý kus v našom portfóliu je nielen navrhnutý pre konkrétneho užívateľa a jazdné podmienky, ale je navrhnutý a vyrobený tak, aby poskytoval dokonalý výkon, ktorý požadujú samotní majstri sveta.


Naša misia

Pomôcť každému, kto miluje jazdu na bicykli a triatlon. Podieľať sa na jedinečnnom pohodlí a štýle s využitím technológií s najvňčším zážitok bez rozptýlenia. Všetko, čo robíme je zamerané na osobu.

V roku 1965, Pietro Santini založil Santini Maglificio Sportivo po prevzatí továrne od jeho sestier. Spočiatku, Santini vyrábal odevnú produkciu pre tretie strany, ale poháňaný hlbokou vášňou pre cyklistiku a pretekanie, Pietro sa rozhodol špecializovať na cyklistické oblečenie.

Hneď na začiatku, Pietro urobil zásadné rozhodnutie: “Navrhovať a vyrábať všetky naše produkty výhradne v Taliansku”.

Vybrali sme si.

Vyrobené v Taliansku. Vyrobené s vášňou. 

Vieme, že je to správna voľba.